Våra experter

Hanna Kangassalo Stora PR

Hanna Kangassalo

Kreatör
hanna@punktpr.se
+46 70 603 89 67

Jakob Mjöbring

Jakob Mjöbring

Strateg
jakob@punktpr.se
+46 70 559 09 39

Johanna Stenmark

Johanna Stenmark

Byråledare
johanna@punktpr.se
+46 73 096 05 85

Malin vikström Punkt PR

Malin Vikström

Projektledare
malin@punktpr.se
+46 72 519 89 38

Olov Hjärtström Baudin

Olov Hjärtström Baudin

VD & strateg
olov@punktpr.se
+46 70 642 19 60

Åse Thelander

Åse Thelander

[Föräldraledig]

Projektledare
ase@punktpr.se
+46 70 600 32 73

Associates

Birgita Lerström

Birgitta Lerström

Senior rådgivare
birgitta@punktpr.se

Fredrik Pallin

Fredrik Pallin

Senior PR-strateg
fredrik@punktpr.se

Robert Nyström

Robert Nyström

Senior rådgivare
robert@punktpr.se

Nordiska partners – GlobalCom PR Network

Vi är svenska PR-experter med global räckvidd. 

Som medlemmar i GlobalCom PR Network är vi en del av ett internationellt nätverk med PR-byråer från 70 länder. I nätverket kan vi tillsammans erbjuda lösningar för dig som vill nå ut såväl i Norden som globalt.

Här är det kakor!

Vi använder cookies för att bättre förstå vad du som besökare uppskattar på vår webb samt för att kunna annonsera på sociala medier. Är det okej med dig? Läs vår integritetspolicy.