Hanna Kangassalo

Kreatör
hanna@punktpr.se
+46 70 603 89 67

Jakob Mjöbring digital strateg

Jakob Mjöbring

Digital strateg
jakob@punktpr.se
+46 70 559 09 39

Johanna Stenmark

Projektledare
johanna@punktpr.se
+46 73 096 05 85

Malin Vikström

Projektledare
malin@punktpr.se
+46 72 519 89 38

Olov Hjärtström Baudin

VD & strateg
olov@punktpr.se
+46 70 642 19 60

Sofia Westerlund

Grundare & strateg
sofia@punktpr.se
+46 73 500 46 52

Åse Thelander

Projektledare
ase@punktpr.se
+46 70 600 32 73

Här är det kakor!

Vi använder cookies för att bättre förstå vad du som besökare uppskattar på vår webb samt för att kunna annonsera på sociala medier. Är det okej med dig? Läs vår integritetspolicy.